Dialog społeczny

Twoje zdanie i działanie się liczy!

Czytaj dalej...
Przedsiębiorczość lokalna

Zyski Aktywnych Ludzi z korzyścią dla Miejsca!

Turystyka dziedzictwa

Szukaj ludzi z pasją, odkryjesz Aktywne Miejsce!

Specjalista ds. rozliczeń

W związku z prowadzeniem Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej,

Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozliczenia i prowadzenie dokumentacji finansowej w projekcie Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej. Oczekujemy na zgłoszenia osób aktywnych, chętnych do pracy w zespole, wykonujących swoje obowiązki z dużą starannością i zaangażowaniem.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie rozliczania programów, projektów, zleceń, kontraktów,
  • Znajomość zasad rachunkowości, uwarunkowań formalno-prawnych związanych z rozliczaniem wydatków,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Konsekwencja i systematyczność w działaniu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Znajomość wytycznych dot. rozliczania projektów, programów, w szczególności Działania 9.3 Wsparcie ekonomii społecznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 będzie dodatkowym atutem.

Główne zadania:

  • Opisywanie dokumentów księgowych zgodnie z wymogami projektu,
  • Bieżące sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym,
  • Przygotowanie umów cywilnoprawnych zawieranych w ramach projektu,
  • Kontrola bieżących wydatków w ramach projektów,
  • Rozliczanie delegacji osób zaangażowanych w realizację projektu,
  • Przygotowywanie przelewów w ramach bankowości internetowej,
  • Rozliczanie wydatków przed Koordynatorem projektu w fundacji lub/i osobą odpowiedzialną u partnera/lidera projektu – przygotowywanie rozliczeń wydatkowanych środków i wniosków o płatność,
  • Przygotowanie końcowego sprawozdania finansowego z realizacji projektu według wymogów umowy partnerskiej i Lidera projektu.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość podnoszenia kompetencji,
  • Miejsce pracy w samym centrum Krakowa z dogodnym dojazdem środkami komunikacji publicznej.

Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.