Dialog społeczny

Twoje zdanie i działanie się liczy!

Czytaj dalej...
Przedsiębiorczość lokalna

Zyski Aktywnych Ludzi z korzyścią dla Miejsca!

Czytaj dalej...
Turystyka dziedzictwa

Szukaj ludzi z pasją, odkryjesz Aktywne Miejsce!

Czytaj dalej...

3 lutego br. odbyło się spotkanie podsumowujące projekt pt. „Partycypacja – zróbmy kolejny krok”, realizowany przez Fundację MiLA od lutego 2015 we współpracy z ośmioma małopolskimi gminami, które postanowiły wzmocnić dialog z mieszkańcami w wybranych obszarach tematycznych.

W styczniu mieszkańcy Miechowa mieli możliwość wziąć udział w dyskusji na dwa ważne tematy: realizacji budżetu obywatelskiego i oferty spędzania czasu wolnego. Warsztaty konsultacyjne odbyły się w ramach projektu „Partycypacja – zróbmy kolejny krok!”.

Za nami konferencja pt. "Partycypacja - milowy krok do rozwoju lokalnego", która odbyła się w Krakowie w dniach 12-13.01.2016. W gronie ponad 100 przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych z całej Polski podsumowaliśmy projekt "Partycypacja - zróbmy kolejny krok!".

Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych ma zaszczyt zaprosić na ogólnopolską konferencję pt. „Partycypacja – milowy krok do rozwoju lokalnego”, która odbędzie się w Krakowie w dniach 12-13 stycznia 2016 roku. Spotkanie będzie okazją do dyskusji na temat szeroko pojętej partycypacji publicznej i angażowania mieszkańców do dialogu z samorządem. UWAGA: Konferencja odbędzie się w Hotelu SWING przy ul. Dobrego Pasterza 124 w Krakowie.