Dialog społeczny

Twoje zdanie i działanie się liczy!

Czytaj dalej...
Przedsiębiorczość lokalna

Zyski Aktywnych Ludzi z korzyścią dla Miejsca!

Czytaj dalej...
Turystyka dziedzictwa

Szukaj ludzi z pasją, odkryjesz Aktywne Miejsce!

Czytaj dalej...

FIO Małopolska Lokalnie Południe 2018 już rusza

Ponownie można starać się o małe granty na realizację społecznych planów i marzeń. Program „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Małopolska Lokalnie Południe” kierowany jest do organizacji pozarządowych, które działają nie dłużej niż 30 miesięcy oraz grup nieformalnych i samopomocowych. Aby zwiększyć zaangażowanie obywateli  i organizacji pozarządowych działających na terenie południowej części woj. Małopolskiego, Narodowy Instytut Wolności przekazał lokalnym operatorom blisko 540 tysięcy złotych na realizację projektów, które będą rozdysponowane w latach 2018 i 2019.

 Aby zwiększyć szanse na realizacje lokalnych potrzeb i planów Zapraszamy zainteresowanych konkursem do udziału w spotkaniach organizowanych przez Fundację Miejsc i Ludzi Aktywnych Mila operatora tegorocznego  konkursu w powiecie Brzeskim, Tarnowskim oraz Mieście Tarnów. Bezpłatne seminaria odbędą się:

17.07. 2018 roku w Domu Strażaka w Skrzyszowie o godzinie 15.00
Seminarium organizowane przy wsparciu Ambasadora Projektu Pani Joanny Dzieńskiej Lokalna Grupa Działania Zielony Pierścień Tarnowa
19.07.2018 w Domu Ludowym w Zawadzie Uszewskiej 176 o godzinie 12. 00
Seminarium organizowane przy wsparciu Ambasadora Projektu Pani Katarzyny Jantos Lokalna Grupa Działania Na śliwkowym Szlaku
23.07.2018 roku w Siedzibie OWES w Tarnowie ul św Anny 5 godzina 12.00
Seminarium organizowane przy Pomocy Ambasadora Projektu Pani Agnieszki Sroki.

Zapraszamy.

Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , lub bezpośrednio u Ambasadorów Projektu.