Dialog społeczny

Twoje zdanie i działanie się liczy!

Czytaj dalej...
Przedsiębiorczość lokalna

Zyski Aktywnych Ludzi z korzyścią dla Miejsca!

Czytaj dalej...
Turystyka dziedzictwa

Szukaj ludzi z pasją, odkryjesz Aktywne Miejsce!

Czytaj dalej...

Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych zaprasza do zapoznania się z Programem Ogólnopolskiej Konferencji podsumowującej projekt "Małopolska Sieć Rad Seniorów", która odbędzie się w dn. 29 - 30 listopada br. w Dworze w Tomaszowicach.

Konferencja co roku gromadzi wokół siebie fantastycznych ludzi, którym zależy na rozwoju i powstawaniu nowych rad seniorów oraz wzmocnieniu Małopolskiej Sieci Rad Seniorów "Działamy Wspólnie" (MSRS).  Tym bardziej cieszymy się na kolejne spotkanie, wymianę doświadczeń, prowadzenie dyskusji na ważne dla środowiska seniorów tematy. To również czas, w którym podsumujemy to co udało nam się wypracować (spotkania, wizyty studyjne, konsultacje, inicjatywy senioralne i wreszcie nowe rady seniorów).
 
 

Fundacja MiLA przedstawia Kalendarz Inicjat w ramach projektu Małopolska Sieć Rad Seniorów. Lista w załączeniu. 

 

 

 

Dwudniowym szkoleniem o pozyskiwaniu funduszy zakończyliśmy tegoroczny Kurs Liderów Seniorów wzmacniający kompetencje członków Małopolskiej Sieci Rad Seniorów. Podczas szkolenia zostały omówione różne sposoby pozyskiwania funduszy na działlność. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!