Social dialogue

Your opinion and action matter!

Read more...
Local Entrepreneurship

Profit of Active People builds benefit of a Place!

Read more...
Heritage Tourism

Looking for hothead you discover Active Places!

Read more...

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie “Aktywny senior”, którego celem jest zebranie przykładów i promowanie aktywności społecznej osób starszych – najbardziej aktywnych seniorów z Małopolski, działających na rzecz swoich społeczności.

DLA KOGO?

Do Konkursu mogą być zgłaszani kandydaci na Aktywnych Seniorów z terenu województwa małopolskiego. Zgłoszenia dokonują osoby z otoczenia Kandydata, znające jego dokonania.

JAK?

Zgłoszenie – opis kandydata w formie plików tekstowych (WORD, OPEN OFFICE) długości od 2000 do 3600 znaków ze spacjami, należy podesłać na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Można także przesłać maksymalnie 3 zdjęcia, obrazujące Kandydata w działaniu, bądź nakręcić o nim film.

Głównym kryterium ocen dokonywanych przez komisję konkursową są:
• osiągnięcia Kandydata na Aktywnego Seniora w obszarze działań na rzecz swojej społeczności,
• zgodność z tematem konkursu,
• niebanalne zaprezentowanie kandydata przez osoby z jego otoczenia.

KIEDY?

Termin nadsyłania prac to 10.11.2017. Prace konkursowe należy wysłać na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi dnia 01.12.2017 podczas konferencji podsumowującej projekt „Małopolska Sieć Rad Seniorów – Działamy Wspólnie”. Laureaci otrzymają użyteczne dla nich nagrody rzeczowe, pozwalające na dalszy rozwój ich aktywności (np. jeśli ktoś zajmuje się malowaniem na szkle, otrzyma komplet specjalnych farb itp.).

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegółowe zasady Konkursu zostały zawarte w Regulaminie Konkursu. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Konkursu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Konkurs odbywa się w ramach projektu „Małopolska Sieć Rad Seniorów – Działamy Wspólnie”, współfinansowanego ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

ASOS 2016 Logo

 

Attachments:
Download this file (Regulamin_Aktywny_senior_2017.pdf)Regulamin Aktywny Senior 2017[ ]228 kB